Epodarek.pl
  • Prezent dla szefa i szefowej

  • Dopasuj prezent

Wyjątkowy prezent dla szefa i szefowej

Twój szef ma w najbliższym czasie urodziny lub imieniny? A może dostałeś awans i myślisz nad okazaniem wdzięczności? Zapewne szukasz wyjątkowego prezentu, który wywoła ogromny uśmiech na ustach Twojego szefa lub Twojej szefowej. Tylko u nas znajdziesz nietuzinkowe propozycje na prezent.

Każdy z prezentów jest na swój sposób niebanalny, unikatowy i przede wszystkim personalizowany. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą niecodziennych propozycji na prezent dla osób, które stale towarzyszą w trakcie ścieżki zawodowej. 

Co tu wybrać? 

W sklepie Epodarek znajdziesz wiele oryginalnych pomysłów na prezent. Przeważnie nasi szefowie to osoby pełne pasji, zaangażowania. Ponadto zawsze oddajemy im należyty szacunek. Bardzo miły podarunek z okazji urodzin szefa lub szefowej, będzie strzałem w dziesiątkę.

Masz do wyboru szereg kubków, gadżetów, notesów, breloczków, zegarów ściennych i wiele innych. Bardzo hucznie obchodzi się pełne urodziny – trzydziesteczterdzieste lub pięćdziesiąte. Poza pracą Twój szef lub szefowa na pewno oddają się innym aktywnościom jak sport lub czytanie książek – prezent dla biegacza lub mola książkowego to doskonała opcja na uczczenie urodzin, imienin, podziękowanie za awans lub współpracę. A może Twój szef lubi gotować? Doskonale – prezenty dlapasjonatów dobrej kuchni również się tu znajdą. 

A jak obdarować szefową? 

Każdego roku wszystkie Panie obchodzą dzień kobiet. Poza pięknym, żółtym tulipanem, można dołączyć bardzo oryginalną rzecz w postaci kubka, notesu, breloczków lub etui na pióro lub długopis. Zamawiając u nas prezent otrzymujesz gwarancję konkurencyjnych cen, najszybszej dostawy prosto pod drzwi Twojego domu.

Jeżeli zamawiasz u nas regularnie, możesz otrzymać bardzo atrakcyjny rabat na nietuzinkowe prezenty na każdą możliwą okazję. Spraw radość szefostwu i podaruj im unikalny prezent, który będzie im przypominał o sumiennym pracowniku jakim jesteś Ty. Zamów i sprawdź! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie