Epodarek.pl
  • Prezent na dzień matki

  • Dopasuj prezent
KUBEK m - najlepsza mama
KUBEK m - najlepsza mama
Produkt niedostępny
ZESTAW PREZENTOWY DLA MAMY
ZESTAW PREZENTOWY DLA MAMY
Produkt niedostępny

Pomysł na prezent

Dzień matki obchodzimy 26 maja i jest to wyjątkowe święto. Prezent dla mamy powinien więc być jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru mamy całą masę eleganckich upominków w szerokim przedziale cenowym. W zależności od osobowości naszej mamy, zdecydować się możemy na praktyczny gadżet czy upominek z odrobiną humoru. 

Co kupić na Dzień matki? 

W maju wiele córek i synów zadaje sobie jedno pytanie ‒ Co kupić na Dzień matki? Doskonale rozumiemy, że wybór odpowiedniego podarunku nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego przygotowaliśmy kilka inspiracji. Proponujemy prezenty dopasowane do hobby, jak również upominki dostosowane do zawoduakcesoria do wina, upominki dla moli książkowych i wiele, wiele innych. 

Prezent dopasowany do hobby lub zawodu mamy

Twoja mamy lubi gotować i spędzać czas w kuchni? Jeśli tak, doskonałym prezentem z okazji Dnia matki będzie gustowny fartuszek, na przykład stylizowany na elegancką sukienkę - czerwoną bądź granatową w białe groszki, lub silikonowe łapki, dzięki którym mama będzie mogła wygodnie przenieść nawet gorące naczynia i garnki.

A może Twoje mamy uczy w szkole matematyki? Jeśli tak, kubek matematyczki będzie nie tylko fajnym, ale też praktycznym gadżetem. W naszym sklepie internetowym znajdziecie też upominki dla mam zmarźlaków, dla moli książkowych, biegaczekpodróżniczek, czy audiofilek

Elegancki prezent dla mamy 

Przygotowaliśmy też całą masę propozycji dla dzieci, których mamy lubują się w eleganckich upominkach. Tutaj znakomicie sprawdzi się gustowna bransoletka.

Bransoletka będzie uzupełnieniem stylizacji w różnym stylu i stanie się pamiątką na wiele, wiele lat. Wśród innych eleganckich upominków dla mamy, wymienić możemy mydlane róże w białym koszyczku, zestaw gorących kamieni do masażu, eleganckie kieliszki do wina i wiele, wiele innych. 

Niedrogi prezent 

Fajny drobiazg dla mamy wcale nie musi kosztować majątku. W naszym sklepie internetowym znajdziecie drobiazgi w szerokim przedziale cenowym. Zapewniamy sprawną wysyłkę, a w razie potrzeby pomoc w wyborze odpowiedniego gadżetu. 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie